Reklama

Koronawirus w kutnowskiej policji! ‘’Ustalamy jak mogło dojść do zakażenia’’

Opublikowano:
Autor:

Koronawirus w kutnowskiej policji! ‘’Ustalamy jak mogło dojść do zakażenia’’ - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Komenda Powiatowa Policji w Kutnie potwierdza, że dwóch funkcjonariuszy służących w naszej jednostce zostało zakażonych koronawirusem. O sprawie pisaliśmy dziś W TYM MIEJSCU na podstawie naszych nieoficjalnych ustaleń zaczerpniętych z kilku niezależnych od siebie źródeł.

Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, policjanci obecnie przebywający w izolacji pełnią służbę w wydziale ruchu drogowego

- W chwili obecnej w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie jest 2 funkcjonariuszy objętych izolacją domową, są to policjanci jednego z wydziałów naszej jednostki. Z uwagi na powyższe zastosowano algorytmy działania mające na celu odseparowanie w/w funkcjonariuszy od pozostałych policjantów, co ma na celu nie rozprzestrzenianie się zachorowań – informuje nas sierż. szt. Justyna Filipczak z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Dodaje, że takie rozwiązania pozwolą zachować pełną funkcjonalność kutnowskiej policji.

- Nadmieniam, że sytuacja w jednostce jest cały czas monitorowana przy współpracy ze służbami sanitarnymi. Ponadto trwają ustalenia w jakich okolicznościach mogło dojść do zakażenia funkcjonariuszy – stwierdza sierż. szt. J. Filipczak.

Wszystkie podejmowane działania opierane są na decyzjach inspektora sanitarnego i przyjętych procedurach. Chodzi o zapewnienie maksimum bezpieczeństwa. Przełożeni są w stałym kontakcie z funkcjonariuszami objętymi izolacją domową.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE