Reklama

Kozy spod Kutna ponownie w akcji. Kto wygra dzisiejszy mecz?

Opublikowano:
Autor:

Kozy spod Kutna ponownie w akcji. Kto wygra dzisiejszy mecz? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś kolejny mecz biało-czerwonych. To oznacza, że znów czeka nas piłkarska uczta. Każdy w oczekiwaniu typuje, kto zwycięży i awansuje do półfinału. Czy biało-czerwoni postawią kolejny krok na drodze po medale? My, podobnie jak przed meczem ze Szwajcarią, odstawiamy na bok luźne piłkarskie dywagacje i rozwiewamy wszystkie wątpliwości. Z pomocą kolejny raz przychodzą nam kozy.

Przed historycznym meczem Polski ze Szwajcarią wybraliśmy się do pana Eugeniusza. Jego zwierzęta miały prosty cel – wskazać zwycięzcę. Ze swojego zadania wywiązały się bezbłędnie. Mało tego, zdecydowały się wywróżyć przebieg całego spotkania. To dowód na to, że piłkarskie emocje nie ogarniają tylko kibiców, ale także zwierzęta pana Eugeniusza

Tym razem werdykt kóz był niemal identyczny. Jednak wiele wskazuje na to, że dreszczowiec ze Szwajcarią będzie niczym, w porównaniu ze starciem z dzisiejszym rywalem. Kozy, niemal w jednej chwili, zaatakowały smakołyki ułożone przy obu flagach. Jednak z większym zaangażowaniem podjęły szturm lewym skrzydłem, na którym leżała biało-czerwona flaga. Czy, wzorem naszych piłkarzy, zwierzęta podtrzymają swoją formę i poprawnie wskazały wynik starcia z Portugalią? O tym przekonamy się za kilka godzin.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE