Reklama

Kradli butle gazowe

Opublikowano:
Autor:

Kradli butle gazowe  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Policjanci Komisariatu Policji w Krośniewicach ustalili sprawców, którzy na przełomie grudnia i stycznia dokonali trzech włamań, podczas których w sumie ukradli 27 butli gazowych.Do pierwszej kradzieży doszło w nocy z 25 na 26 grudnia 2012 roku. Z terenu prywatnej posesji w Krośniewicach sprawcy ukradli 7 butli gazowych. Do następnego włamania doszło kilka dni później. 4 stycznia właściciel stacji paliw w Krośniewicach zgłosił kradzież 16 butli. Trzecie zdarzenie miało miejsce w nocy z 13 na 14 stycznia 2013 roku.

Tym razem z terenu prywatnej posesji skradziono 4 butle. Sprawą kradzieży zajęli się krośniewiccy policjanci. Śledczy podejrzewali, że włamań dokonuje ta sama grupa. Wskazywał na to sposób działania sprawców i przedmioty, jaki zabierali.

Policjanci dzięki zebranym materiałom dowodowym szybko ustalili, kto może dokonywać tego typu kradzieży. Sprawcami okazali się trzej nieletni mieszkańcy Krośniewic w wieku 14 -16 lat.

Jak ustalili policjanci młodzi ludzie kradzione butle odsprzedawali 62-letniemu mieszkańcowi powiatu kutnowskiego. Sprawcy za kradzieży odpowiedzą przed Sądem dla Nieletnich. Paserowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE