Reklama

Reklama

Królowa Róż 2021 oficjalnie wybrana. Kim jest tegoroczna zwyciężczyni? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: 28 czerwca 2021 07:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Dom Kultury przeprowadził w sobotę casting na twarz tegorocznego Święta Róży – Królową Róż. Po burzliwych dyskusjach jury, wybrano jedną z kandydatek. Kim jest nowa Królowa Róż?

Reklama

- Królowa może być tylko jedna! My już wiemy kto nią będzie! Królową Róż 47. Święta Róży Kutno 2021 została Kaja Górska! Pełna energii tegoroczna maturzystka, która urzekła Jury swoim uśmiechem, naturalnością i radością! – informuje Kutnowski Dom Kultury. 

Na casting zgłosiło się dziewięć kandydatek, rywalizacja była więc niezwykle zacięta. Jury stało przed naprawdę trudnym wyborem. 

CZYTAJ TAKŻE: "Tęczowo" w centrum Kutna. Gry i zabawy na Placu Wolności [ZDJĘCIA]

Casting składał się z dwóch części. I etap to: wykonanie zdjęć, krótka autoprezentacja, rozmowa z Kandydatką, prezentacja krótkiej wypowiedzi – przemowy otwierającej Święto Róży przygotowanej wcześniej przez Kandydatkę (max. 3 minuty). W II etapie kandydatki zmierzyły się z rozmową z członkami jury, zadaniem aktorskim oraz krótką improwizowaną wypowiedzią na zadany temat. 

- Jestem bardzo szczęśliwa, że wygrałam. Stresowałam się i cieszę, że mam to za sobą. Czuję się zaszczycona, że to ja będą Królową Róż – mówi Kaja Górska. 

Po ogłoszeniu wyników Kutnowski Dom Kultury zamieścił w mediach społecznościowych krótki filmik z pierwszymi wrażeniami nowej Królowej Róż: TUTAJ.

Wygranej serdecznie gratulujemy!

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE