Reklama

Krośniewiccy radni organizują wyjazd na Dni Morza Sail Szczecin- sprawdź szczegóły

Opublikowano:
Autor:

Krośniewiccy radni organizują wyjazd na Dni Morza Sail Szczecin- sprawdź szczegóły - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Radni Rady Miejskiej w Krośniewicach - Tomasz Walczewski i Ewa Stolarczyk organizują jednodniową wycieczkę na Dni Morza Sail Szczecin. To jedna z największych imprez plenerowych w Polsce, która co roku gromadzi na Wałach Chrobrego dziesiątki tysięcy szczecinian i turystów. Jej tradycja sięga 1947 roku. Od lat Dni Morza odbywają się w czerwcowy weekend.

Główną atrakcją imprezy są najpiękniejsze żaglowce z całego świata, które cumują w tych dniach przy nabrzeżu przy Wałach Chrobrego. Można je nie tylko podziwiać, ale też zwiedzać. Na scenach rozstawionych po obu stronach rzeki odbywają się koncerty szantowe i folkowe, występują też gwiazdy muzyki rozrywkowej, trwają prezentacje artystyczne, wystawy i zabawy dla dzieci.

Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje Tomasz Walczewski pod adresem mailowym: [email protected] lub na profilu FB, a także Ewa Stolarczyk pod nr telefonu 515 084 475, Mariola Łukomska, Magdalena Kucharska oraz Grażyna Król.

Koszt wycieczki od osoby wynosi 100 zł. Wyjazd z Kutna o godz. 00:00 z parkingu Biedronka - Łąkoszyn, Nowe o godz. 00:30 i Kroniewice o godz. 01.00. Powrót zaplanowano na godz. 4.00 w niedzielę.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE