Reklama

Krośniewice bez komendanta, Kotkowski odchodzi!

Opublikowano:
Autor:

Krośniewice bez komendanta, Kotkowski odchodzi! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Podinspektor Krzysztof Kotkowski nie jest już komendantem komisariatu policji w Krośniewicach. Policjant przeniósł się do jednostki w Poddębicach. Niebawem rozstrzygnie się, kto przejmie pieczę nad krośniewickimi mundurowymi. Ta informacja zelektryzowała mieszkańców Krośniewic. Cieszący się nieposzlakowaną opinią Krzysztof Kotkowski po 11 latach opuścił krośniewicki komisariat i przeniósł się do Poddębic. Teraz będzie pełnić funkcję zastępcy komendanta tamtejszej policji.

Kto teraz będzie sprawować pieczę nad krośniewickim komisariatem?

- Obowiązki dotychczasowego komendanta przejął zastępca podkomisarz Dariusz Wójkowski. Na razie nie wiadomo, kiedy poznamy nowego komendanta - informuje st. asp. Paweł Witczak, rzecznik prasowy KPP w Kutnie.

Krzysztof Kotkowski swoją karierę w policji rozpoczął w 1992 roku w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, gdzie po czteroletnim kursie podjął pracę w Wydziale Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. Od listopada 2002 roku pracował w Komisariacie Policji w Krośniewicach na stanowisku komendanta jednostki.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE