Reklama

Reklama

Krośniewicki tabor kolei dojazdowej własnością gminy!

Opublikowano: śr, 11 lis 2015 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Członkowie Towarzystwa Przyjaciół Krośniewickiej Kolei Dojazdowej mogą w końcu bez obaw pełnić swoją wartę na straży historycznego zabytku miasta Krośniewice. Kolej dojazdowa przeszła w końcu na własność gminy i będzie przygotowywana do prowadzenia przewozów.W zeszły poniedziałek (2 listopada) podpisane zostało porozumienie między gminą Krośniewice a przedstawicielami Towarzystwa Przyjaciół Krośniewickiej Kolei Dojazdowej. Porozumienie opiewa na współużytkowanie taboru z gminą Krośniewice w celu dokonania jego napraw i przygotowania do prowadzenia przewozów.

Reklama

- Przedmiotem tego porozumienia jest cały tabor Krośniewickiej Kolei Dojazdowej przekazany przez PKP S.A. gminie Krośniewice na własność - poinformował Urząd Miejski w Krośniewicach.

- W ciągu kilku ostatnich tygodni Towarzystwo Przyjaciół Krośniewickiej Kolei Dojazdowej zabezpieczało cały teren stacji Krośniewice Miasto wraz z terenem przed budynkami technicznymi, instalując monitoring wizyjny, który nagrywa się non-stop, tak aby było widać co się dzieje na kolei. W razie czego nagrania posłużą do szukania przez organy ścigania osoby, które popełniły wykroczenie czy też przestępstwo - poinformował nas prezes TPKKD, Karol Lubaczewski. - Każdą osobę zainteresowaną ratowaniem kolejki zapraszamy do kontaktu mailowego [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)
  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Radek

    Bo to jest monitoring , taki by nie nagrał tych co sami zakładali . Chyba normalne że ma on służyć by ochroniasz se moze dziewczyny nie przyprowadził lub zobaczyc ko po prywatnej kolejce sie kręci lub komuś bata ukręcić a nie do ochrony mienia

  • 4 lata temu | ocena +2 / -2

    misia

    Monitoring do ścigania i jakimś cudem ukradziono za grube setki tysiecy złotych chłodnice od lokomotyw . Ręka rekę myje.