Reklama

Książkowe prezenty od OIP dla uczniów Technikum nr 1

Opublikowano:
Autor:

Książkowe prezenty od OIP dla uczniów Technikum nr 1 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Uczniowie Technikum nr 1 im. S. Staszica w Kutnie biorą udział w programie „Kultura bezpieczeństwa” organizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Szkoły biorące udział w projekcie otrzymują logo tego programu, które mogą umieścić na terenie swoich budynków szkolnych.W ramach tego programu uczniowie pogłębiają wiedzę na temat bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony środowiska. Z zainteresowaniem uczniów spotykają się także tematy dotyczące umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz prawa pracy.

Uczniowie biorący udział w programie „Kultura bezpieczeństwa” otrzymali bezpłatne egzemplarze publikacji „W pierwszej pracy”. Prezenty książkowe zawdzięczają inspektorom pracy z działu prewencji, z łódzkiego oddziału PIP.

Lekcje z tego zakresu przeprowadzają nauczyciele Zespołu Szkół nr 1 im. S. Staszica biorący udział programie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Łodzi. W roku szkolnym 2013/2014 programem objęte są klasy o specjalności: technik pojazdów samochodowych oraz technik informatyk i technik elektronik.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE