Reklama

Kto może otrzymać mieszkanie? Rejestr uszczuplony

Opublikowano:
Autor:

 Kto może otrzymać mieszkanie? Rejestr uszczuplony - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Znacznie zmniejszyła się liczba osób ujętych na liście osób ubiegających się o mieszkanie komunalne. Jest to wynikiem nowych zasad przyznawania lokali komunalnych. Wiceprezydent miasta Jacek Boczkaja oraz Społeczne Komisja Mieszkaniowa zatwierdzili rejestry oraz listy wytypowanych przez Zarząd Nieruchomości Miejskich osób do otrzymania lokalu.

W nowym rejestrze osób spełniających kryteria do wynajecia lokalu mieszkalnego uwzględniono 172 osoby, natomiast w rejestrze osób spełniających kryteria do wynajęcia lokalu socjalnego 133. Spadek ilości osób wynika z nowych wskaźników ujętych w uchwale Rady Miasta Kutna w sprawie zasad wynajmowania lokali. Wnioski mieszkańców Kutna otrzymują punktację i adekwatne do nich miejsce na liście. Aby znaleźć się na liście należy przejść weryfikację i uzyskać jak najwyższą liczbę punktów.

Społeczną kontrolę nad procesem udzielania pomocy mieszkaniowej sprawuje Społeczna Komisja Mieszkaniowa w składzie: Władysław Janik (przewodniczący), Andrzej Bieniek (wiceprzewodniczący), Elżbieta Szczepaniak, Renata Szyburska, Jan Dębski, Mieczysław Gałusa, Edward Książek, Jacek Urbaniak, Grzegorz Chojnacki oraz Krzysztof Motylewski.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE