Reklama

Kto odśnieży powiatowe drogi?

Opublikowano:
Autor:

Kto odśnieży powiatowe drogi? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe rozstrzygnęło drugi przetarg na zimowe utrzymanie dróg (w zakresie ciężkiego sprzętu). Wygrała firma transportowo-handlowa "Wotex" z Micina (gm. Krzyżanów). Była to jedyna oferta. Do zadań firmy należeć będzie odśnieżanie dróg ciężkim sprzętem (1 spycharka, 1 równiarka).Czas pracy pracowników przedsiębiorstwa będzie zmienny i zależeć będzie od warunków atmosferycznych, określony koniecznością usuwania skutków zimy, niezależnie od pory dnia i tygodnia.Warto dodać, że pod koniec listopada powiat podpisał umowy z innymi firmami w zakresie zimowego utrzymania dróg.

Wotex zajmie się odśnieżaniem dróg sprzętem średnim (2 nośniki i 2 osprzęty, pługi średnie samochodowe na samochodach ciężarowych lub z przednim napędem z pługiem śnieżnym); odśnieżaniem i zwalczaniem śliskości zimowej (wynajęcie samochodu ciężarowego samowyładowawczego z pługiem odśnieżnym do odśnieżania i zwalczania śliskości wraz z mieszanką piaskowo-solną; odśnieżaniem i zwalczaniem śliskości zimowej (wynajęcie samochodu samowyładowczego z pługiem odśnieżnym do odśnieżania i zwalczania śliskości wraz z mieszanką piaskowo-solną).

Z kolei Agro-Jagieła z Dąbkowic odśnieżać będzie drogi sprzętem ciężkim (dwa pługi ciężkie), podobne zadanie wykonywać będzie Wa-Trans z Piątku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE