Reklama

Kto otrzyma nagrodę „Puls Żychlina”? Można już zgłaszać kandydatów

Opublikowano:
Autor:

Kto otrzyma nagrodę „Puls Żychlina”? Można już zgłaszać kandydatów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Burmistrz Żychlina Grzegorz Ambroziak ogłosił dziś otwarty konkurs na nominacje do statuetki „Puls Żychlina”. Zostaną one wręczone podczas gali. Jest to wydarzenie, które promuje lokalne wydarzenia, osobowości, inicjatywy, liderów, mecenasów kultury, oświaty i sportu.

Nominowani do poszczególnych kategorii mogą zostać zgłoszeni do udziału w konkursie przez laureatów statuetki Puls Żychlina, Radę Miejską, burmistrza Żychlina, organizacje i stowarzyszenia, Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Marii Kownackiej w Żychlinie, Żychliński Dom Kultury, a także szkoły działające na terenie gminy.

Konkurs jest realizowany w następujących kategoriach:
Wydarzenie Roku - wydarzenie kulturalne, sportowe, społeczne, które odbyło się na terenie Gminy Żychlin w minionym roku, integrujące, motywujące do działania, które wpływa na pozytywny wizerunek.
Inicjatywa lokalna - zespół ludzi, którzy wykreowali, opracowali oraz stworzyli przedsięwzięcie wpisujące się w życie lokalnej społeczności
Człowiek Sportu - osobowość działająca na rzecz propagowania i rozwoju sportu w Gminie Żychlin.
Osobowość - osoba cechująca się profesjonalizmem i skutecznością, która w danym roku wykazała się największą aktywnością i zaangażowaniem w promocję Gminy Żychlin w Polsce.
Lider gospodarczy - podmiot działający na terenie gminy przyczyniający się do jej rozwoju, inwestujący w rozwój firmy, jej innowacyjność i kapitał ludzki, cechujący się zaangażowaniem w sprawy lokalne (do głosowania w kategorii „Lider Gospodarczy” nie będą dopuszczone podmioty które korzystały w ostatnich 2 latach z pomocy publicznej w formie umorzenia podatków np. podatku od nieruchomości).
Lider z obszarów wiejskich - osoba działająca na rzecz społeczności wiejskiej, krzewiąca kulturę i tradycję działająca w celu poprawy jakości życia na obszarach wiejskich.
Mecenas kultury, oświaty i sportu - podmiot wspomagający lokalną społeczność w sposób finansowy i poza finansowy wpływając na rozwój kultury, oświaty i sportu (do głosowania w kategorii „Mecenas Kultury, Oświaty i Sportu” nie będą dopuszczone podmioty które korzystały w ostatnich 2 latach z pomocy publicznej w formie umorzenia podatków np. podatku od nieruchomości).
Inwestycja roku - inwestycja, która przyczyniła się do poprawy wizerunku miasta i gminy, dokonująca rewitalizacji zdegradowanego terenu czy obiektu, zmieniająca oblicze, wprowadzająca jakość i nową funkcję użytkową.

Wyróżnienia będą podsumowaniem wydarzeń mających wpływ na lokalną społeczność na przestrzeni ostatniego roku i formą podziękowania dla wyróżnionych za współpracę i działania na rzecz rozwoju Żychlina.

Wypełniony arkusz zgłoszeniowy dostępny w formie elektronicznej na stronie internetowej (zakładka „Konkurs Puls Żychlina”) lub w formie papierowej w siedzibie organizatora należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą do Urzędu Gminy w Żychlinie ul. Barlickiego 15, 99-320 Żychlin z dopiskiem „Puls Żychlina”

Termin realizacji zadań ustala się do 5 kwietnia br. do godz. 14.00.

O zeszłorocznej Gali wręczenia statuetek pisaliśmy TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE