Reklama

Kto zmasakrował gołębie?

Opublikowano:
Autor:

Kto zmasakrował gołębie? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Makabra! Tuż pod Oporowem znaleziono kilkanaście zdechłych gołębi. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ptaki miały powyrywane skrzydła, nóżki oraz... głowy! - Kto dopuścił się takiego bestialstwa?! - grzmią zbulwersowani mieszkańcy. Policja już zajmuje się tą sprawą. O makabrycznym znalezisku poinformował nas pan Marcin, którzy przejeżdżając przez gminę Oporów zauważył martwe ptaki przy drodze.

- Kto i dlaczego wyrządził tym gołębiom taką krzywdę?! Przecież nikomu nie zawiniły. Dla mnie to czyste bestialstwo, żeby w taki sposób znęcać się nad bezbronnymi stworzeniami - oburza się nasz Czytelnik.

Jak sprawę komentuje policja?

- W minionym roku otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży gołębi ozdobnych przez jednego z hodowców. Wszystko wskazuje na to, że po kradzieży zostały one sprzedane innemu hodowcy. Niestety, ptaki miały poodcinane łapy, więc potwierdzenie, czy to te same, które zostały skradzione jest niemożliwe. Ich właściciel jest przekonany, że to właśnie jego gołębie. Na ten moment prowadzimy śledztwo odnośnie paserstwa oraz kradzieży z włamaniem - informuje nas asp. Emil Kowalski, p.o. oficera prasowego KPP w Kutnie.

Więcej informacji znajdą Państwo w "Gazecie Lokalnej".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE