Reklama

Kursy salsy solo i salsy w parze

Opublikowano:
Autor:

Kursy salsy solo i salsy w parze - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Dom Kultury i Studio Tańca Alibi zapraszają wszystkich chcących rozpocząć przygodę z tańcem, na zajęcia Salsy. Kursy odbywać się będą regularnie w każdy poniedziałek, a poprowadzą je utalentowani i przesympatyczni miłośnicy tego tańca Natalia Kielan i Daniel Rojewski. Termin zajęć: poniedziałekgodz. 18:30-19:30 - salsa sologodz. 19:30-20:30 - salsa w parzeSalsa solo - to propozycja dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy chcą poczuć się w tańcu pewnie i pięknie oraz przy okazji zadbać o swoją sylwetkę. To taniec dynamiczny. Charakteryzujący się dużą ilością kroków solowych, elegancją kroku podstawowego, zastosowaniem obrotów i spinów wielokrotnych oraz ogólną koordynacją ciała.

Salsa w parach – na tym kursie poznasz wiele kroków, różnorodnych figur i obrotów występujących w salsie. Nauczysz się też prowadzenia w tańcu lub bycia prowadzoną.

UWAGA!
Na kursach tych uczymy się tańczyć w parze, ale jeśli nie masz partnera/partnerki, nie stanowi to problemu - większość osób przychodzi pojedynczo. Podczas zajęć robione są częste zmiany partnerów, aby można było poćwiczyć taniec z różnymi osobami uczyć się na własnych i cudzych błędach.

Koszt:
40zł/na miesiąc (salsa solo)
50 zł/na miesiąc (salsa w parze)

Miejsce zajęć: Sala gimnastyczna przy Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej
Organizatorzy: Kutnowski Dom Kultury i Studio Tańca Alibi

Instruktorzy prowadzący:
Natalia Kielan
W wieku 6 lat rozpoczęła naukę w Państwowym Ognisku Baletowym w rodzinnym Szczecinie. Spędziła tam 12 lat, szkoląc się głównie w technikach takich jak: taniec klasyczny, ludowy, jazzowy i irlandzki. Brała w tym czasie udział w licznych występach i spektaklach w kraju i za granicą. W między czasie kształciła się również w zakresie tańca współczesnego oraz hip hopu. W celu kontynuowania edukacji tanecznej wyjechała do Łodzi, gdzie ukończyła studia na kierunku Taniec ze specjalnością tancerz-choreograf. W 2011 roku odbyła kurs podwyższający kwalifikacje w zakresie techniki tańca współczesnego w ramach projektu „Profesjonalny tancerz tańca współczesnego”. Przeprowadzka do Łodzi sprawiła, że zakochała się w bachacie i salsie. I tak właśnie jest do dnia dzisiejszego. Występuje z profesjonalną formacją Project Salsa w Teatrze V6 i Teatrze Nowym, a w listopadzie 2012 roku zatańczyła na Warsaw Salsa Festiwal pośród międzynarodowych gwiazd sceny salsowej. Nieustannie stara się rozwijać swoje umiejętności uczestnicząc w wielu warsztatach tanecznych i szkoląc się u międzynarodowych pedagogów w różnorodnych technikach tańca.

Daniel Rojewski
Od najmłodszych lat trenował różnorodne sporty, wśród których znalazła się piłka nożna, siatkówka oraz pływanie. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w dzieciństwie, kiedy uczęszczał na zajęcia tańca towarzyskiego. Po kilku latach zainteresował się takimi technikami jak: salsa LA, new york, bachata, salsa cubana, afro. Jego ulubionym stylem salsy jest niezmiennie LA, ale jak sam twierdzi jest uzależniony od bachaty, a szczególnie stylu sensual, który stara się wciąż rozwijać, szkoląc się u najlepszych zagranicznych tancerzy. Świadczy o tym pierwsze miejsce zajęte w Bachata Stars Polska w Krakowie. Czynnie uczestniczy w różnego rodzaju konkursach oraz pokazach tanecznych z profesjonalną formacją Project Salsa w Teatrze V6 i Teatrze Nowym. Jest licencjonowanym instruktorem tańca oraz fitness.

Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia!!!

Przyjdź, zatańcz i przekonaj się, że najlepszym sposobem na odreagowanie i urozmaicenie prozy codzienności jest taniec!

Informacje i zapisy: Dorota Ciołkowska tel. 504-927-481

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE