Reklama

Kutnianie mówią NIE obowiązkowym szczepieniom. ''Nie jesteśmy niewolnikami''

Opublikowano:
Autor:

Kutnianie mówią NIE obowiązkowym szczepieniom. ''Nie jesteśmy niewolnikami'' - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kiedy skończą się obostrzenia związane z pandemią covid-19 i tzw. "nowa normalność"? Minister Łukasz Szumowski odpowiedział dosadnie: "Jak będzie szczepionka". I to właśnie kwestie szczepień po raz kolejny podzieliły Polaków. Wyjątkiem nie są tu również kutnianie, którzy włączają się do walki o wycofanie ustawy o obowiązkowym szczepieniu.

"Nie jesteśmy niewolnikami - mamy prawo do podejmowania własnych decyzji. Głośno mówimy NIE!" - czytamy w treści petycji, którą możecie znaleźć tutaj - KLIK.

Ta trafić ma do najważniejszych instytucji oraz osób w naszym kraju: sejmu, senatu i prezydenta RP, Rzecznika Praw Obywatelskich, a także Rzecznika Praw Pacjenta.

- Protestujemy przeciwko ustawie, która łamie podstawowe prawa człowieka i pacjenta, szczególnie w takim państwie, w którym nikt nie ponosi odpowiedzialności za powikłania, które mogą wystąpić po przymusowych szczepieniach - argumentują antyszczepionkowcy.

W gronie osób, które podpisały się pod petycją nie brakuje także kutnian, którzy włączają się do dyskusji na facebookowej Grupie Kutno.

A jakie jest Wasz zdanie w tym temacie? Podpiszecie się pod petycją?

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE