Reklama

Kutnianie w programie TTV - "Najgorszy Polski Kierowca"

Opublikowano:
Autor:

Kutnianie w programie TTV - "Najgorszy Polski Kierowca" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już dzisiaj o godz. 20.05 w telewizji TTV zobaczymy kutnian w programie "Najgorszy Polski Kierowca". To co prawda powtórka, ale kto nie widział, niech ogląda! Jak kutnianie trafili do TTV? Jak wyglądała praca na planie? W telewizji TTV dopiero co ruszył program "Najgorszy Polski Kierowca". Jak informuje stacja na swojej stronie internetowej, poznać w nim można kierowców mających jedną wspólną cechę - fatalnie jeżdżą samochodem.

Bohaterów do programu zgłaszają rodziny, przyjaciele, znajomi, którzy przed każdą podróżą "najgorszym kierowcą" drżą w obawie o swoje bezpieczeństwo.

- Do programu trafiliśmy z Patrykiem przez przypadek - mówi Dawid Jankowski. - Spotkaliśmy się pewnego dnia i dostaliśmy na uszy hasło "najgorszy polski kierowca", więc spytałem Patryka, czy się zgłaszamy, bo w sumie tytuł ma coś z nim wspólnego. Odpowiedział to, czego oczekiwałem, czyli radosne tak! Zgłosiłem nas do programu. Po szybkim odzewie mieliśmy wstępną rozmowę wideo przez Skype, żeby ci po drugiej stronie mogli nas zobaczyć i nieco więcej się o nas dowiedzieć.

Kutnianie do tego stopnia urzekli ekipę TTV, że dostali zaproszenie do Warszawy. Zdjęcia odbyły się w sierpniu.

Jak sobie poradzili? Oglądajcie wieczorem!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE