Reklama

Kutnianka z poparciem legendarnego działacza

Opublikowano:
Autor:

Kutnianka z poparciem legendarnego działacza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Paulina Matysiak, liderka listy Lewicy, z rekomendacją Piotra Ikonowicza, znanego lewicowego działacza.

Legendarny działacz i społecznik, lider Ruchu Sprawiedliwości Społecznej, Piotr Ikonowicz, oficjalnie poparł kandydaturę Pauliny Matysiak do Sejmu. Kandydatka Lewicy jest liderką listy w okręgu sieradzkim.


- Zdawałoby się niepozorna dziewczyna, dla mnie to jest Paulina Lwie Serce Matysiak, bo ma serce do walki, a w sejmie będzie o co walczyć. Ale przecież nie w sejmie, a w Sieradzu, w okolicach, tam gdzie specjalna strefa i gdzie specjalne warunki traktowania pracowników, gdzie nie zawsze w porę albo w ogóle wypłacana jest pensja. Tam gdzie nie zawsze, a przeważnie traktuje się pracowników z pewnym lekceważeniem, a nierzadko z okrucieństwem. Tam, gdzie wreszcie płaci się za mało, a wymaga się za dużo - przyznaje Piotr Ikonowicz, lider Ruchu Sprawiedliwości Społecznej.

Kutnianka nie kryje radości z takiego poparcia. - To chyba największe dla mnie poparcie, jakie mogłabym sobie wymarzyć - mówi Paulina Matysiak. - To legendarny działacz, ikona lewicy i wzór społecznika. I to właśnie Piotr Ikonowicz zachęca do oddania na mnie głosu. To dla mnie niebywały zaszczyt!

Piotr Ikonowicz podkreślił, że Matysiak będzie przede wszystkim w Sejmie walczyć o kwestie związane z kodeksem pracy:

- Pewnie są tacy, którzy idą do sejmu po pensję i karierę, Paulina idzie tam po sprawiedliwość, po sprawiedliwość dla ludzi pracy, bo to oni wytwarzają wszystko, co jest wokół nas. Jestem działaczem społecznym i życzyłbym sobie, żeby Sejm składał się z samych takich Paulin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE