Reklama

Kutnianki na finale wojewódzkim w piłce ręcznej

Opublikowano:
Autor:

Kutnianki na finale wojewódzkim w piłce ręcznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Zgierzu odbył się finał wojewódzki w piłce ręcznej dziewcząt. Dziewczęta z Gimnazjum nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie awansowały do Finału Wojewódzkiego po zaciętych meczach i wygraniu Rejonu Wojewódzkiego w Łowiczu. W Zgierzu zatem spotkało się sześć najlepszych gimnazjów z całego województwa łódzkiego czyli Gm. Nr 2 z Kutna, Gm. z Tomaszowa Mazowieckiego, Gm. nr 39 z Łodzi, Gm. ze Zgierza, Gm. z Piotrkowa Trybunalskiego, Gm. z Łasku Kolumny. Drużyna z Kutna w pierwszym meczu uległa zespołowi z Tomaszowa Mazowieckiego 23:11 a zespół ten okazał się Mistrzem Województwa.

W drugim meczu z Gm. z Łasku Kolumny po zaciętej walce drużyna naszych dziewcząt przegrała tylko jedną bramką 4:5 ( zespół z Łasku zajął III miejsce).

Dodam tylko, że dziewczęta z Kutna grały z drużynami klubowymi, które trenują typową piłkę ręczną a sam awans do finału wojewódzkiego był dla nas dużym osiągnięciem, który zdarzył się drugi raz w historii szkoły.

Drużyna z Gimnazjum nr 2 grała w następującym składzie: Chodorowska Kinga, Smorawska Monika, Pietrzykowska Magda, Jóźwiak Angelika, Kowalska Justyna, Wójcik Laura, Molka Zuzanna, Mieszkowska Julia, Różalska Jagoda, Sienkiewicz Oliwia, Różycka Karolina, Bogdańska Weronika, Turowiecka Martyna. Trenerem drużyny była Marzanna Kroczek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE