Reklama

Kutnianki walczą z Energą

Opublikowano:
Autor:

Kutnianki walczą z Energą - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia 85 orzechów przyciętych do samego konara i stosy porozrzucanych gałęzi to widok, jaki na działce swojej cioci zastała Anna Woźniak. Na początku kwietnia pracownicy z polecenia firmy Energa-Operator weszli na teren ogrodu i pozbyli się konarów przeszkadzających liniom energetycznym. Jak twierdzi pani Anna, odbyło się to bez wiedzy i zgody właścicielki.

- Kiedy w czwartek 7 kwietnia przyjechałam na działkę, nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Bez mojej zgody wtargnęło tam kilku mężczyzn, którzy wycięli 85 drzew. Kompletnie osłupiałam, ponieważ nie zgodziłam na wejście na posesję cioci, ani tym bardziej na wycięcie drzew - denerwuje się pani Anna.

Ani pani Anna, ani jej ciocia nie miały pojęcia o wycince, ponieważ decyzja wydana przez starostwo powiatowe nie dotarła do nich na czas. Z treścią dokumentu zapoznały się dopiero dzień po wycięciu orzechów. Co gorsza, kobiety wciąż bezskutecznie walczą o zapłatę należnego odszkodowania za wycinkę. Sprawa dwukrotnie trafiła do prokuratury, jednak za każdym razem została umarzana.

- Nie zamierzam się poddać. Będę walczyć o sprawiedliwość - mówi stanowczo E.Woźniak.

Więcej informacji w bieżącym wydaniu Gazety Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE