Reklama

Kutno bądź SZLACHETNE!

Opublikowano:
Autor:

Kutno bądź SZLACHETNE! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Miasta Kutno wraz z Drużyną Szlachetnej Paczki zwraca się z apelem do ludzi dobrej woli o czynny udział w akcji w roku bieżącym. Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, które z niezawinionych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej. Paczka w przemyślany sposób łączy rodziny żyjące w ubóstwie, wolontariuszy oraz darczyńców.Kim jest darczyńca? To człowiek, lub grupa ludzi, instytucja lub firma, która chce z własnej woli wesprzeć potrzebującą rodzinę niosąc jej mądrą pomoc.

W Szlachetnej Paczce pomoc odpowiada na konkretne potrzeby danej rodziny, dlatego jest w stanie faktycznie zmienić jej trudną sytuację. Najważniejsze jest to, że darczyńca wie dokładnie, czego potrzebuje dana rodzina.

Pomoc w Szlachetnej Paczce ma wartość prezentu - oprócz rzeczy pomagających przetrwać jak: żywność, środki czystości, odzież, sprzęt AGD, książki, przybory szkolne do paczki włożyć coś, co jest odpowiedzią na marzenia członków rodziny. Zabawka lub perfumy mogą sprawić, że obdarowany poczuje się wyjątkowy, a jego poczucie własnej wartości wzrośnie. Chodzi o to, by odpowiedzieć na jak najwięcej potrzeb rodziny.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE