Reklama

Kutno i Dobrzelin bez prądu. Gdzie i kiedy wyłączą?

Opublikowano:
Autor:

Kutno i Dobrzelin bez prądu. Gdzie i kiedy wyłączą? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Operator energii Energa S.A. zaplanował kolejne przerwy w dostawie prądu, które wystąpić mają na kilkunastu kutnowskich ulicach. W najbliższych dniach prądu nie będzie także na kilku ul. Dobrzelina. Sprawdź, kiedy i gdzie konkretnie wystąpią utrudnienia.

W Kutnie przerwy w dostawie energii wystąpią 12 lipca na ul.: Królowej Jadwigi, Orlej, Warszawskim Przedmieściu, Wilczej i Wroniej w godz. 08:00-12:00. Od godz. 9:00 do 15:00 prądu nie będą mieli z kolei mieszkańcy ul.Bukowej, Makowej, Nowowiejskiej, Łąkoszyńskiej, Łódzkiej, Łubinowej, Świętego Stanisława i Wąskiej. Na Al. ZHP operator zaplanował przerwy w dostawie prądu 13 lipca w godz. 8:00-13:00. Na Łąkoszynie mieszkańcy mogą spodziewać się utrudnień 16 i 17 lipca od 9:00 do 15:00, a odłączone od energii będą ulice Łąkoszyńska, Łódzka, Świętego Stanisława.

Na terenie gminy Żychlin także zaplanowano wyłączenia. Mieszkańcy ul. Jabłonkowej i Jagiełły w Dobrzelinie spędzą kilka godzin - od 9:00 do 13:00 bez prądu w dniu 14 lipca.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE