Reklama

Reklama

Kutnowscy Motocykliści dla dzieciaków! Przygotowali coś wyjątkowego

Opublikowano: ndz, 31 maj 2020 16:17
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Czerwiec tradycyjnie stoi pod znakiem jednego z najbardziej cudownych dni w kalendarzu, na który każdy z milusińskich (ale nie tylko) oczekuje z wielką niecierpliwością. Mowa rzecz jasna o Dniu Dziecka. Z tej okazji Kutnowscy Motocykliści przygotowali coś wyjątkowego.

Reklama

- Nim złożymy Wam życzenia, dla wszystkich pociech mamy Moto Konkurs z rewelacyjnymi nagrodami! Skoro nie możemy rozdawać waty, to w tym roku zrobimy coś innego! - napisali na swoim facebooku Kutnowscy Motocykliści.

Co trzeba zrobić?

Wykonać plakat promujący tegoroczną edycję akcji MOTO MIKOŁAJE 2020! Wielkość oraz technika dowolne! Plakat musi nawiązywać do akcji i łączyć w sobie tematykę świąteczną oraz motocyklową!

Co można wygrać?

Jest o co walczyć. W konkursie Motocykliści wyróżnią 9 prac w trzech kategoriach wiekowych:

  • 4 - 8 lat
  • 9 - 13 lat
  • 14 - 18 lat

W każdej grupie wiekowej nagrody otrzymają prace na podium oraz wyróżnione

  • Miejsce I - Klawiatura, gamingowa mysz komputerowa oraz gamingowe słuchawki z mikrofonem!
  • Miejsce II - Mysz oraz głośniki komputerowe!
  • Miejsce III - Głośnik bezprzewodowy!
  • Wyróżnienie - 6 wyróżnionych prac otrzyma mysz komputerową!

- Ponadto do każdej nagrody dołączymy gadżety w postaci kamizelki odblaskowej z naszym logo oraz naklejkami na auto dla rodziców, a także zestaw upominków - koszulkę, kolorowankę i kredki od Miasta Kutno! Spodziewajcie się też słodkich niespodzianek! - zachęcają Motocykliści.

ALE TO JESZCZE NIE KONIEC!

Prace, które zajmą pierwsze miejsce w każdej kategorii wiekowej, zostaną wykorzystane podczas tegorocznej Moto Mikołajowej akcji! Uzupełnione o szczegóły wydarzenia zostaną wydrukowane i rozwieszone na terenie miasta!

Sponsorami nagród są Budimpex IT S.C., Stowarzyszenie Kutnowskich Motocyklistów - organizator konkursu oraz Miasto Kutno!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?

Organizatorzy do zabawy zachęcają wszystkie dzieci oraz młodzież do 18 roku życia! Zdjęcie gotowej pracy wraz z wiekiem autora należy wstawić w komentarzu na facebooku (TUTAJ) lub wysłać nam w wiadomości prywatnej na facebooku (TUTAJ).

Można także wysłać je mailem na adres [email protected] Pozwoli to na bezpieczne przeprowadzenie konkursu zdalnie!

JAKIE SĄ ZASADY?

Prace można przesyłać do piątku 12.06.2020 do godziny 15:00! Wyniki zostaną opublikowane we wtorek 16 czerwca wraz z instrukcją odbioru nagrody! W zabawie udział mogą wziąć dzieci oraz młodzież do 18 roku życia z terenu powiatu kutnowskiego oraz Miasta Kutna.

- Prace zostaną wybrane i ocenione przez trzy trzyosobowe zespoły Motocyklowego Jury oraz poddane otwartemu głosowaniu internetowemu na naszym fanpageu w weekend od 12 do 14 czerwca! - piszą organizatorzy.

Jeśli macie jakiekolwiek pytanie zwrócicie się do Kutnowskich Motocyklistów za pośrednictwem facebooka. Pełna wersja regulaminu znajduje się TUTAJ.

Macie pytania? Na wszystkie cierpliwie odpowiemy w wiadomości prywatnej i w komentarzach! Tam znajdziecie także link do pełnej wersji regulaminu!

Organizatorzy proszą, aby zdjęcia były wyraźne, a prace na nich dobrze oświetlone!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)