Reklama

Kutnowscy Motocykliści wspierają ratowników! Przekazali im...

Opublikowano: czw, 21 maj 2020 13:26
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy Motocykliści wspierają medyków w walce z pandemią. Wczoraj przekazali zespołom ratownictwa medycznego z terenu powiatu kutnowskiego przyłbice ochronne, środki dezynfekcyjne oraz trójniki do filtrów przeciwwirusowych.

- W trakcie walki z pandemią bardzo ważne jest bezpieczeństwo personelu medycznego. Z tego względu przekazane przyłbice ochronne stanowią nieoceniony prezent dla zespołów ratownictwa medycznego z terenu „Miasta Róż”. Przyłbice nie tylko skutecznie izolują twarz medyka ale – co bardzo ważne – nie ograniczają widoczności podczas akcji niesienia pomocy osobom, których życie jest zagrożone - mówi rat. med. Adam Stępka, rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego.

Dodatkowo trójniki do filtrów przeciwwirusowych pozwolą chronić również drogi oddechowe personelu zespołów ratownictwa medycznego.

- Warto przypomnieć, że przekazany wczoraj sprzęt ochrony osobistej oraz środki do dezynfekcji, to kolejny już prezent od Kutnowskich Motocyklistów. Pierwszą partię sprzętu miłośnicy jednośladów przekazali na początku kwietnia - dodaje Adam Stępka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE