Reklama

Reklama

Kutnowscy mundurowi zapraszają w swoje szeregi: "Każdy będzie mógł samodzielnie pokonać tor przeszkód"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/KMP Zielona Góra

Kutnowscy mundurowi zapraszają w swoje szeregi: "Każdy będzie mógł samodzielnie pokonać tor przeszkód" - Zdjęcie główne

foto poglądowe/KMP Zielona Góra

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Myślisz o służbie w policji, ale nie wiesz, jak wygląda proces rekrutacji? Obawiasz się testu sprawnościowego? Już wkrótce będziesz miał okazję, aby rozwiać wszystkie wątpliwości i spróbować swoich sił w pokonaniu specjalnego toru przeszkód. Komenda powiatowa Policji w Kutnie zaprasza na spotkanie.

Reklama

Zastanawiacie się, co należy zrobić, żeby służyć w policji albo czy nadajecie się do tego, aby swoje życie związać z pracą w formacji mundurowej? Wszyscy chętni już wkrótce będą mogli poznać proces rekrutacji i spróbować swoich sił w teście sprawności fizycznej, który jest początkowym elementem naboru do służby. Spotkanie odbędzie się 29 września w godzinach 15.00 - 17.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kutnie przy ul. Staszica 6.

- Każdy, kto chciałby się sprawdzić pod czujnym okiem policyjnych instruktorów, będzie mógł samodzielnie pokonać tor przeszkód. Podczas tego spotkania można liczyć na wsparcie i profesjonalne rady ze strony policyjnych instruktorów - informuje kom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP w Kutnie.

Na miejscu będzie można również porozmawiać z przedstawicielami Wydziału Doboru Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Funkcjonariusze będą do dyspozycji każdego, kto chciałby uzyskać informacje o pozostałych etapach rekrutacji.

- Spotkania takie umożliwiają bezpośrednie zapoznanie się z procesem naboru, a także na zweryfikowanie swoich umiejętności i kondycji fizycznej oraz zdiagnozowanie ewentualnych elementów wymagających poprawy. Zabierz ze sobą strój sportowy! - dodaje kom. Edyta Machnik.

Info: KPP Kutno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy