Reklama

Kutnowska drogówka przeprowadziła wzmożone kontrole

Opublikowano:
Autor:

Kutnowska drogówka przeprowadziła wzmożone kontrole - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Na terenie naszego powiatu policjanci ruchu drogowego prowadzili dwie akcje - działania „SMOG" oraz działania „Niechronieni”. W ramach tych działań przeprowadzono łącznie 98 kontroli. Funkcjonariusze zatrzymali kilka dowodów rejestracyjnych i odnotowali kilka przypadków pieszych i rowerzystów poruszających się bez elementów odblaskowych. Jak wygląda bilans?

W czwartek, 1 lutego kutnowska drogówka przeprowadziła na terenie powiatu kutnowskiego 62 kontrole. Miały one na celu zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery.

- Z tego tytułu skontrolowano 62 pojazdy, z czego sześciu kierowcom zabrano dowody rejestracyjne, gdyż ich samochody tej kotroli nie przeszły - informuje podkom. Paweł Witczak z KPP w Kutnie.

Następnego dnia - 2 lutego w piątek mundurowi od 6:00 do 22:00 prowadzili działania "Niechronieni". W ramach nich policjanci zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.

– Przeprowadzonych zostało 36 kontroli, podczas których ujawniono 7 pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym bez elementów odblaskowych oraz 2 rowerzystów, którzy nie posiadali oświetlenia – mówi podkom. Paweł Witczak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE