Reklama

Kutnowska firma organizuje ogólnopolską akcję

Opublikowano:
Autor:

Kutnowska firma organizuje ogólnopolską akcję - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowska firma Party Projekt wystarstowała dziś z akcją społeczną przeciwko łamaniu praw autorskich w branży kreatywnej. „Bądź kreatywny - nie kradnij pomysłów” to projekt mający na celu zmniejszenie procederu wykorzystywania cudzych wartości intelektualnych, kreatywnych pomysłów i projektów. Prawo polskie dotyczące praw autorskich, traktuje branżę kreatywną bardzo ogólnikowo.Walka o prawa do własnych pomysłów, często kończy się w przedbiegach z powodu długotrwałej procedury i szerokich możliwości zakwestionowania faktycznego wykorzystania czyjegoś utworu.


Bądź kreatywny - nie kradnij pomysłów ma służyć firmom działającym w obszarze branży kreatywnej: agencjom eventowym, agencjom fotograficznym, reklamowym, PR, artystom dostarczającym rozrywkę na podstawie własnego scenariusza, prezenterom muzycznym, zespołom i tym podobnym.

- Przez pięć lat istnienia zdarzało się, że nasze pomysły były wykorzystywane przez nieuczciwą konkurencję i tych, którym brakowało czasu na kreowanie własnych pomysłów. Dziś cieszymy się, że to właśnie nas kopiują- jednak wiemy, że dla wielu firm to wciąż ogromny problem. Wspieramy kreatywnych i mamy nadzieję, że akcja przyniesie wiele dobrego - komentują organizatorzy.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Szczegóły akcji: www.facebook.pl/jestesmy.kreatywni

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE