Kutnowska siatkówka lepsza od kolskiej

Kutnowska siatkówka lepsza od kolskiej - Zdjęcie główne

WydarzeniaW niedzielę w kutnowskiej hali SP nr 6 rywalizowali siatkarze-amatorzy z Kutna i Koła. Puchar dyrektora MOSiR w Kutnie wywalczyli zawodnicy AZS WSGK, którzy w finale pokonali Waleczne Pumy 2:1. Na trzecim i czwartym miejscu uplasowały się kolskie zespoły, czyli kolejno Orzeł Grzegorzew i Łubianka.Fotorelacja – 168 zdjęć

Przypomnijmy, że Waleczne Pumy to aktualny mistrz Kutnowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Tym razem ulegli jednak "Akademikom", ostatecznie zdobywając... puchar ufundowany przez prezesa AZS WSGK, Mieczysława Gałusę.

Wyniki: AZS - Orzeł 2:0 (25:17, 25:17). Pumy - Łubianka 2:0 (25:15, 25:21). Orzeł - Łubianka 2:1 (25:19, 23:25, 15:10). AZS - Pumy 2:1 (19:25, 25:22, 19:17).