Reklama

Reklama

Reprezentacja KDK na Zamku Królewskim! Będzie współautorem wyjątkowej wystawy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: bnp/archiwum KCI

Reprezentacja KDK na Zamku Królewskim! Będzie współautorem wyjątkowej wystawy - Zdjęcie główne

. | foto bnp/archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Reprezentacja Kutnowskiego Domu Kultury weźmie udział w Królewskiej Wystawie Kwiatów w Warszawie. To niezwykłe wydarzenie odbędzie się w Arkadach Kubickiego i Ogrodach Zamku Królewskiego już w połowie czerwca. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

Reklama

Wystawa z udziałem KDKu odbędzie się w  dniach 10-13 czerwca. Ma łączyć inspirację przyrodą, historią sztuki, botaniczne fascynacje i odkrycia ogrodnicze. Będzie to wyjątkowe wydarzenie kulturalne, po długim okresie pandemii, które nie tylko stanie się wspaniałą okazją do promocji Kutna, ale przede wszystkim okazją do spotkania z miłośnikami kwiatów i sztuki.

- Królewska Wystawa Kwiatów realizuje hasło: ,,Muzeum w zgodzie z naturą", a przedstawiciele Kutnowskiego Domu Kultury we współpracy z Polskim Towarzystwem Różanym współtworzą strefę RÓŻnorodność. Prezentuje ona bogaty i różnorodny świat róż – od krzewów rabatowych, angielskich i miejskich po zachwycające kompozycje florystyczne stworzone przez mistrzynie florystyki Małgorzatę Szwagiel i Beatę Bychowską wraz z zespołem florystów – informuje Kutnowski Dom Kultury.

Wystawa pozwoli doświadczyć piękna, radości i pozytywnych emocji. Będzie też dobrą okazją na odreagowanie stresu związanego z pandemią po miesiącach izolacji. Na chętnych czekają wyjątkowe kompozycje kwiatowe przygotowane przez Kutnowski Dom Kultury.

Więcej informacji i szczegółowy harmonogram dostępny jest na stronie królewskiej wystawy kwiatów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE