Reklama

Reklama

Kutnowski szpital wraca z cyklem wycieczek rowerowych. Najbliższa już w ten weekend!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI

Kutnowski szpital wraca z cyklem wycieczek rowerowych. Najbliższa już w ten weekend! - Zdjęcie główne

Kutnowski szpital wraca z cyklem wycieczek rowerowych. Najbliższa już w ten weekend! | foto archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy rowerzyści mogą już zacierać ręce! Po przerwie zimowej wraca cykl wycieczek rowerowych „Na zdrowie” organizowanych przez Kutnowski Szpital Samorządowy. Pierwsza z nich już w najbliższą niedzielę. Więcej szczegółów poniżej.

Reklama

"Na zdrowie": w niedzielę rodzinna wycieczka rowerowa w Kutnie

Jak zapowiada kutnowski szpital, rodzinne wycieczki rowerowe "Na zdrowie" odbywać się będą cyklicznie w weekendy w okresie wiosenno-jesiennym. W wydarzeniu może wziąć udział każdy zainteresowany - co ważne, bezpłatnie i bez żadnych zapisów. 

- Jako placówka służby zdrowia, która leczy i ratuje życie, zachęcamy do profilaktyki prozdrowotnej: do zdrowego trybu życia, aktywności fizycznej, rekreacji, zdrowego odżywiania, po prostu codziennego dbania o siebie, o którym chcemy w weekendy przypominać i do którego wspólnie zachęcamy. Dni są dłuższe, cieplejsze, chętniej wychodzimy z domu, a aktywność fizyczna przychodzi nam z większą przyjemnością. I właśnie do tej aktywności fizycznej chcielibyśmy państwa zachęcić - informuje Bartosz Serenda, zastępca dyrektora ds. komunikacji i jakości KSS. 

Pierwsza w tym sezonie wycieczka odbędzie się już w ten weekend, a dokładnie w niedzielę, 23 kwietnia. Przed wyjazdem, na Placu Piłsudskiego zaplanowano natomiast piknik rodzinny. Od godz. 11:00 czekać będą tam na was m.in. malowanie twarzy, pokaz broni palnej, występy szczudlarzy, wystawiony wóz strażacki, badanie ciśnienia, a także bezpłatne konsultacje dietetyczne z dietetykiem szpitalnym.

Sam rajd ruszy z kolei o godz. 16:30. Przed uczestnikami ok. 12 km w obie strony. 

Celem wydarzenia jest promocja zdrowego trybu życia oraz promowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy