Reklama

Reklama

Kutnowski szpital wznawia odwiedziny! Nadal są jednak pewne ograniczenia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: archiwum KCI/Kutnowski Szpital Samorządowy

Kutnowski szpital wznawia odwiedziny! Nadal są jednak pewne ograniczenia - Zdjęcie główne

Kutnowski szpital wznawia odwiedziny! Nadal są jednak pewne ograniczenia | foto archiwum KCI/Kutnowski Szpital Samorządowy

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dyrekcja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego wznawia odwiedziny pacjentów w placówce. Nadal pozostają jednak pewne ograniczenia. 

Reklama

Przypomnijmy, 9 lutego Kutnowski Szpital Samorządowy został zmuszony wstrzymać odwiedziny pacjentów. Wszystko w związku z wykrytymi w placówce ogniskami zakażeń COVID-19 i grypy.

- To nie tylko kwestia COVID-19, ale również ostrych przypadków gryp. Zwyczajnie musimy zabezpieczyć w jak największym stopniu sterylność szpitalnych Oddziałów przed tym, co można przynieść z zewnątrz do Oddziału. Bardzo prosimy o wyrozumiałość - to wszystko dla dobra naszych bliskich przebywających w szpitalnych oddziałach – podkreślał wówczas Bartosz Serenda, Zastępca Dyrektora ds. Komunikacji i Jakości.

Dziś (14 lutego) dyrekcja szpitala poinformowała nas jednak, że sytuacja została opanowana, a odwiedziny są już możliwe. Pacjentów można odwiedzać w godz. 13:00 - 18:00 (inne godziny w uzasadnionych przypadkach, po ustaleniu z ordynatorem/lekarzem dyżurnym).

Nadal obowiązują jednak pewne ograniczenia. W jednym czasie dopuszcza się przebywanie u pacjenta tylko jednej osoby odwiedzającej. Wizyta może trwać maksymalnie 15 minut.

- Wcześniej odwiedziny były ograniczone tylko do sytuacji nadzwyczajnych i wyłącznie za zgodą ordynatora lub lekarza prowadzacego. Teraz jedynym ograniczeniem jest właśnie to, by była tylko jedna osoba i do 15 minut. Prosimy o pamiętaniu, by odzież wierzchnią zostawiać w szatni i na terenie szpitala być w maseczkach ochronnych - wyjaśnia Bartosz Serenda.

Info: Kutnowski Szpital Samorządowy

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy