Reklama

Reklama

Kwitnie handel biletami na koncerty gwiazd w Kutnie. Zajmą się tym organy ścigania?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Kwitnie handel biletami na koncerty gwiazd w Kutnie. Zajmą się tym organy ścigania? - Zdjęcie główne

Sprawą handlu biletami na koncerty mają zająć się organy ścigania | foto poglądowe/archiwum KCI

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Bilety na koncerty na stadionie miejskim w ramach 47. Święta Róży rozeszły się jak świeże bułeczki. Niektórzy, by zdobyć upragnioną wejściówkę, musieli stać w kolejce nawet kilka dni z rzędu. Jak można się było spodziewać, znaleźli się tacy, którzy zdobyte bilety postanowili spieniężyć. Do sprawy odniósł się Kutnowski Dom Kultury.

Reklama

- Wszystkie bilety są wyprzedane! Nie będzie dodatkowej puli w dniach koncertów! - informował woczoraj KDK. 

Przypomnijmy, że do sprzedaży na koncerty trafiło łącznie 4 tys. biletów – po 2 tys. na każdy dzień koncertowy. W tej puli znalazło się 250 biletów dla osób bez Certyfikatu Szczepienia i 1750 biletów dla osób z Certyfikatem Szczepienia na każdy dzień. Przez pięć dni uwalniane były kolejne pule biletów, po 400 sztuk na każdy dzień: 50 dla osób bez Certyfikatu Szczepienia i 350 dla tych z Certyfikatem.

W ostatnich dniach w mediach społęcznościowych pojawiały się posty użytkowników, którzy chca odsprzedać nabyte przez siebie wejściówki. Do sprawy odniósł się Kutnowski Dom Kultury. 

- Szanowni Państwo! W związku z docierającymi do Kutnowskiego Domu Kultury informacjami o pojawiających się w sieci ogłoszeniach odsprzedaży biletów na koncerty tegorocznego Święta Róży po znacznie wyższej cenie, informujemy: Zgodnie z art. 133 kodeksu wykroczeń:„§ 1. Kto nabywa w celu odprzedaży z zyskiem bilety wstępu na imprezy artystyczne, rozrywkowe lub sportowe albo kto bilety takie sprzedaje z zyskiem, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Usiłowanie oraz podżeganie i pomocnictwo są karalne.” W związku z powyższym informujemy, że Kutnowski Dom Kultury będzie zmuszony zgłaszać takie incydenty organom ścigania - czytamy w oświadczeniu KDK. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy