Reklama

Reklama

Laureaci Pikników Zdrowotnych nagrodzeni

Opublikowano: śr, 29 lip 2015 23:39
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dziś na sali "Elida" przy ul. Kasztanowej wręczono nagrody uczestnikom Pikników Zdrowotnych organizowanych przez starostwo powiatowe w ramach projektu "Żyj dla siebie i innych - zadbaj o zdrowie". Najhojniej uhonorowani zostali najlepsi w zmaganiach zarówno kulinarnych, sprawnościowych, jak i konkursu Wianków Świętojańskich, podarunki przewidziano jednak również dla pozostałych uczestników. Po części oficjalnej, na wszystkich obecnych czekał smaczny poczęstunek.

Reklama

Na dzisiejszym spotkaniu obecni byli m.in przedstawiciele powiatu: wicestarosta Zdzisław Trawczyński, członkowie zarządu w osobach Zbigniewa Filipiaka i Artura Gieruli i skarbnik Piotr Łaszewski, a także: wiceprezydent Kutna Zbigniew Wdowiak, burmistrz Krośniewic Julianna Herman oraz dyrektor KDK Radosław Rojewski. Imprezę poprowadził główny specjalista ds. pozyskiwania środków zewnętrznych starostwa powiatowego, Paweł Łebkowski.

Nagrody główne, upominki i wyróżnienia, tj rowery, książki, czy gry przewidziano dla wszystkich tych, którzy brali udział w zawodach i konkursach rozegranych podczas dotychczasowych pikników zdrowotnych.

Przypomnijmy, że program realizowany jest w ramach projektu "Żyj dla siebie i innych - zadbaj o zdrowie". Środki pozyskane zostały z norweskiego mechanizmu finansowego 2009-2014. Podczas cyklu pikników można za darmo zrobić badania poziomu cukru we krwi, ciśnienia, cholesterolu, czy wagi ciała. Kolejna impreza już w najbliższą niedzielę o godz. 14:00 w Ostrowach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)