Łęczyce pokonane!

Łęczyce pokonane! - Zdjęcie główne

Wydarzenia AZS WSGK Pol - Fol Kutno pokonał wczoraj w Łęczycach tamtejszy UKS 81:71. Przypomnijmy, jesienią AZS po ciężkim meczu poniósł u siebie porażkę z tym zespołem Teraz role się odwróciły.

AZS rozpoczął mecz od mocnego uderzenia, wygrywając pierwszą kwartę aż 26:14. W drugiej odsłonie meczu to gracze z Łęczyc byli jednak lepsi, kutnianie przegrali tę część gry 17:20.
Początek trzeciej kwarty to znów lepsza postawa kutnian, którzy zwyciężyli 26:19. Wypracowana przewaga punktowa okazała się na tyle bezpieczna, że pomimo porażki 12:18 w ostatniej kwarcie AZS wygrał cały mecz różnicą dziesięciu punktów.

UKS Łęczyce - AZS Kutno: 71:81 (14:26, 20:17, 19:26, 18:12)

Dla AZS punktowali: A.Depczyński - 27, R.Kubala - 27, T. Szczepaniak - 10, K. Rydlewski - 8, P.Karólewski - 6, K.Jażdżewski - 2, A.Gołuch - 1, S.Rzońca - 0.