Lekkoatleci w Łodzi

Lekkoatleci w Łodzi - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wydarzenia 25 października odbyły się w Łodzi Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Bardzo dobrze w stawce 12 reprezentacji z województwa łódzkiego (kwalifikacje do tej imprezy były przeprowadzone w 6 rejonach wojewódzkich) w kategorii dziewcząt i 12 w kategorii chłopców zaprezentowały się zespoły Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie.

Reprezentacja chłopców biegnąca w składzie: Artur Petikyan, Damian Lenartowski, Krystian Bardziński, Szymon Pajor, Patryk Rojewski, Michał Jurczak, Adam Słoma, Jakub Grams, Jakub Jaskuła, Dawid Dominiak, Dawid Galus, Bartosz Ruszkowski – nauczyciel Jacek Kudła, zajęła wysokie piąte miejsce. Chłopcy z "Dziewiątki" wywalczyli awans do Finału Ogólnopolskiego Sztafetowych Biegów Przełajowych Vena Cross, które odbędą się wiosną 2014 roku w Łodzi na ulicy Piotrkowskiej.

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie, która wystąpiła w składzie: Stelmasiak Alicja, Oliwia Budner, Oliwia Mikołajczyk, Natalia Majchrzak, Julia Myszkowska, Sara Kubiak, Natalia Kacalak, Alicja Janecka, Marta Budner, Julia Skrzynecka, Martyna Wojciechowska, Natalia Rojewska – nauczyciel Piotr Chlebny, po bardzo zaciętej walce uplasowała się na siódmym miejscu.