Łódka Bols mistrzem KALSK!

Wydarzenia Dzisiaj rozegrano ostatnie mecze w KALSK i KALS. Mistrzem w siatkówce kobiet została Łódka Bols, która w finale pokonała Kasprowicza. Na trzecim stopniu podium stanęła reprezentacja UKS Gost-team, dzięki pokonaniu Staszica. W meczu o piąte miejsce, Rolpuch pokonał Troczewskiego, a w meczu o siódmą lokatę GOKiS Łanięta pokonał Gimnazjum Żychlin. Dziewiąte miejsce zajęła ekipa LO z Żychlina, która pokonała Dąbrowszczak.Przed finałami KALSK rozegrano mecz barażowy w KALS, gdzie zmierzyły się: Staszic (piąta ekipa I Ligi) i Marpap (wicelider II Ligi). Pierwszy set padł łupem Staszica, w drugim jednak okazali się lepsi drugoligowcy i doprowadzili do remisu. W trzecim secie z powodu kontuzji boisko opuścił czołowy zawodnik Marpapu, Paweł Wójciński i gra Marpapu „siadła”. Ten fakt skrzętnie wykorzystali gracze Staszica i dość pewnie wygrali trzeci i czwarty set i w efekcie cały mecz 3:1. To oznacza, że Staszic utrzymał się w I Lidze.