Reklama

Lokatorzy narzekają na remonty

Opublikowano:
Autor:

Lokatorzy narzekają na remonty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Harmonogram remontów wyznaczonych przez RSM Pionier budzi wśród mieszkańców wiele emocji. Lokatorzy są zdziwieni, że poważne prace planuje się w sezonie urlopowym.- Mam rezygnować z wypoczynku, na który czekałem rok, by udostępnić spółdzielni mieszkanie w związku z wymianą pionów? Przecież to jest jakiś absurd - alarmuje naszą redakcję Czytelnik, jeden z mieszkańców ul. Wilczej, gdzie na początku sierpnia planowane są prace remontowe.

Kutnianin podkreśla, że mało kto ma tak komfortową sytuację, że może o pomoc w udostępnieniu mieszkania robotnikom może poprosić kogoś z rodziny.

- Bulwersujący jest fakt, że spółdzielnia o tak poważnej inwestycji informuje mnie na ostatnią chwilę, wywieszając świstek papieru na klatce. Poza tym spółdzielnia utrzymuje się z naszych pieniędzy i nie powinna być prywatnym folwarkiem kilku osób, lecz dostosowywać się do potrzeb mieszkańców - dodaje mężczyzna.

Krzysztof Matusiak, zastępca prezesa ds. technicznych w RSM Pionier, studzi emocje.

- Prace w niektórych budynkach już się rozpoczęły. Rozmawiałem z wykonawcą, nie sygnalizował mi problemów z udostępnianiem mieszkań. Jesteśmy otwarci na propozycje mieszkańców. Wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na dogodny dla nich termin - mówi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE