Reklama

LUBUSZ OPEN w Kickboxingu

Opublikowano:
Autor:

LUBUSZ OPEN w Kickboxingu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniach 11-12 grudnia w Zielonej Górze odbyły się XXI Mistrzostwa Województwa Lubuskiego LUBUSZ OPEN w Kickboxingu w formułach Light Contact i Kick Light.W turnieju udział wzięli zawodnicy Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno i Młodzieżowego Domu Kultury.W wyniku rywalizacji następujący zawodnicy osiągnęli:Jakub Kasica senior w kat. wagowej -94 kg, I miejsce w light contact i I miejsce w kick light,Cezary Miklas senior w kat. wagowej -89 kg, I miejsce w kick light i II miejsce w light contact,Oskar Chojnacki senior w kat. wagowej -63 kg, III miejsce w light contact i III miejsce w kick light,Aleks Chojnacki junior w kat. wagowej -63 kg, I miejsce w light contact.

Do turnieju przystąpiło 65 zawodników z 12 klubów głównie Polski zachodniej.Poziom walk wysoki choć zróżnicowany. Nasi zawodnicy zaprezentowali się z jak najlepszej strony zarówno umijętności technicznych jak również przygotowania kondycyjnego.

- Zawody pokazały nam nad czym musimy jeszcze popracować, aby do nowego sezonu, który rozpocznie się w lutym przystąpić w pełni gotowości - powiedział trener Aleksander Grabowski.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE