Reklama

Reklama

Mają wielką wiedzę na temat HIV/AIDS

Opublikowano: czw, 10 gru 2015 14:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 9 grudnia w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kutnie odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu na wykonanie prezentacji multimedialnej ph: „Co młodzież powinna wiedzieć o HIV/ AIDS ”. Konkurs zorganizowano w ramach obchodów Światowego Dnia AIDS(1 XII) dla uczniów szkół gimnazjalnych Organizatorem była Powiatowa Stacja Sanitarno–Epidemiologiczna Kutnie oraz Starostwo Powiatowe w Kutnie - Fundator nagród.

Reklama

Celem konkursu było propagowanie profilaktyki zdrowotnej dot. HIV /AIDS wśród młodzieży oraz promowanie dojrzałych postaw wśród młodzieży związanych z możliwością zakażeń wirusem HIV.

Na konkurs wpłynęło 18 prezentacji multimedialnych z 5 szkół gimnazjalnych (z Gimnazjum w Ostrowach, Gimnazjum nr 2 w Kutnie, Gimnazjum nr 3 w Kutnie oraz Zespołu Szkół nr 1 ( Gimnazjum) w Żychlinie oraz Zespołu Szkół (Gimnazjum) w Szczycie). Komisja konkursowa obejrzała wszystkie wykonane na konkurs prezentacje i wybrała jej zdaniem najciekawsze, zgodne z tematem i merytoryczne , komunikatywne dla odbiorcy oraz estetycznie wykonane.

LAUREACI konkursu : Zuzanna Kalinowska i Julia Szymańska - Zespół Szkół nr 1 (Gimnazjum) w Żychlinie, Angelika Wilanowska i Julia Dźwinacka - Gimnazjum nr 2 w Kutnie, ,Monika Zientalska - Gimnazjum w Ostrowach oraz Natalia Urbańska - Gimnazjum nr 3 w Kutnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)