Reklama

Majówka z Polcars'em

Opublikowano:
Autor:

Majówka z Polcars'em - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Takiej majówkowej atrakcji jeszcze nie było! Nie masz planów na długi weekend? Chcesz ten czas spędzić atrakcyjnie? Chcesz przeżyć wreszcie niesamowitą przygodę kierując Renault Captur prosto z salonu POLCARS w Kutnie? Teraz to nie problem! Jest tylko jeden warunek… Musisz mieć skończone 18 lat i aktualne prawo jazdy kategorii B. No i może jeszcze odrobinę szczęścia.Co zrobić by wygrać? Wystarczy, że w najbliższą sobotę wybierzesz się na mecz drużyn Polfarmex Kutno z Anwil Włocławek i weźmiesz udział w zabawie.

Konkurs zostanie przeprowadzony przez organizatorów: firmę POLCARS Sp. z o.o. i Kutnowski Klub Sportowy PRO BASKET KUTNO S.A. w przerwie pomiędzy drugą a trzecią kwartą meczu. To wtedy cheerleaderki z Polfarmex Dance Team rzucą w kierunku publiczności piłeczki do tenisa. Ci szczęśliwcy, którzy je złapią i spełnią podstawowe dwa wymogi (ukończone 18 lat i posiadanie aktualnego prawa jazdy kategorii B) przejdą do drugiego etapu zabawy.

W drugim etapie wygra ten z uczestników, który w ciągu jednej minuty wrzuci do kosza najwięcej piłek. By nie było zbyt prosto trzeba będzie się trochę poruszać i każdy punkt zaliczyć inną piłką. Dlatego za każdym razem uczestnik będzie musiał wrócić po piłkę do kosza ustawionego na środku boiska wziąć ją i oddać kolejny rzut. Ta osoba która zbierze najwięcej koszy wygra całą zabawę i majowy długi weekend spędzi w podróży autem, które jest synonimem bezpieczeństwa i wygody.

Renault Captur nie boi się bowiem nowych wyzwań. Pewny i wytrwały ruszy wraz ze zwycięzcą na spotkanie ekscytujących przygód… Musisz sam sprawdzić jak życie nabiera smaku!

Grafitowy RENAULT CAPTUR będzie dostępny dla zwycięzcy od 30 kwietnia 2015 r. od godz. 15:00 do 4 maja 2015 roku do godz. 12:00.

POLCARS Sp. z o.o. życzy powodzenia i miłych wrażeń sportowych podczas meczu i wspaniałej Majówki z POLCARSEM zwycięzcy konkursu… Więcej informacji na temat konkursu znaleźć można w Regulaminie zamieszczonym tutaj.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE