Reklama

Mała Lilka jest nieuleczalnie chora. Potrzebuje naszej pomocy

Opublikowano:
Autor:

Mała Lilka jest nieuleczalnie chora. Potrzebuje naszej pomocy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lilka ma zaledwie nieco ponad pół roku. Wszystko w jej krótkim życiu przebiegało bez większych problemów. Do czasu. Lekarze zdiagnozowali u niej chorobę genetyczną, z którą Lilka będzie musiała zmagać się do końca życia. Jej pochodzący z Krośniewic rodzice proszą wszystkich o pomoc, my przyłączamy się do ich apelu.

U Lilki stwierdzono mukowiscydozę. To choroba, którą dziedziczymy razem z nieprawidłową mutacją genów. Wpływa na pracę układu oddechowego, pokarmowego, jak i rozrodczego - wszystkie objęte nią obszary związane są z występowaniem w ich obrębie gruczołów śluzowych. Ta choroba niestety jest nieuleczalna. Jednak im wcześniej zdiagnozuje się mukowiscydozę, tym większe są szanse na lepsze i dłuższe życie.

Leczenie mukowiscydozy jest kosztowne. Rodzice Liliany dzielnie walczą z chorobą swojej córeczki, a ich najbliżsi robią wszystko, aby im pomóc. Niestety, jak często bywa w takich sytuacjach, niewiele mogą bez pomocy ludzi z zewnątrz.

- Jest szansa, że dzięki wam będę mogła cieszyć się życiem i jednocześnie walczyć z chorobą. Będę wam bardzo wdzięczna! Każdy mój uśmiech będzie Waszą zasługą! - apeluje do nas wszystkich Lilka.

Każdy kto chce pomóc może przekazać 1 proc. podatku. W rubryce KRS należy wpisać numer 00000 64 892, natomiast w rubryce cel szczegółowy: 775/2/18 Bandachowicz Liliana.

Można także przelać pieniądze na nr konta 49 1020 3466 0000 9302 0002 3473. W tytule wpłaty należy wpisać Bandachowicz Liliana.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE