Reklama

Mama nastolatniej Wiktorii prosi o pomoc. ''Każdego dnia patrzę na jej ból i cierpienie''

Opublikowano: pon, 3 sie 2020 09:16
Autor:

Mama nastolatniej Wiktorii prosi o pomoc. ''Każdego dnia patrzę na jej ból i cierpienie'' - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niezwykle boleśnie los doświadczył Wiktorię ze Szczawina Kościelnego. 14-latka zmaga się z kilkoma rzadkimi chorobami i potrzebuje stałej pomocy lekarskiej. Leczenie kosztuje krocie, a rodziny Wiktorii nie stać, by finansować je z własnej kieszeni. Pomóc jej można na stronie zbiorka.pl.

Najtrudniejsze w życiu rodzica są momenty, kiedy widzi się, jak jego dziecko cierpi. Ja z gorzkim smakiem takich chwil zmagam się od lat. Jestem mamą Wiktorii, bardzo mądrej i wesołej nastolatki, którą los okrutnie doświadcza od pierwszych dni jej życia.

- Każdego dnia drżę o każdy ruch i każdy oddech mojej córki. Każdego dnia patrzę na jej ból i cierpienie. To rozdziera moje serce.. Nastolatka, której choroby odbierają radość z życia. Jej życie powinno wyglądać zupełnie inaczej - opowiada mama WIktorii.

Dziewczyna zmaga się między innymi z zespołem Ehralsa Danlosa (EDS), zespołem Arnolda Chiariego z jamistością czy zespołem Klippel-Faila, dehydrydacją i deformacją kręgosłupa. Nie ma czucia, a jej mięśnie są bardzo słabe. Tylko regularne zajęcia z logopedą, psychologiem, czy rehabilitantami dają nadzieję i wiarę i lepsze jutro.

Koszty wszystkich zajęć są koszmarnie dla mnie drogie, a rodzina Wiktorii nie jest w stanie pokryć ich z własnej kieszeni. Nastolatka ma szanse na specjalistyczną operację w Stanach Zjednoczonych. Lekarze postawili jednak warunek: dziecko musi nabrać sił podczas regularnej i żmudnej rehabilitacji.

- Potrzebuję pieniędzy, aby Wika miała szansę na lepsze życie! Robię wszystko, co tylko mogę dla swojego dziecka, jednak pieniądze stanowią dla mnie największą przeszkodę. Pomóżcie, proszę! Przed nami długa walka!

Roczny koszt leczenia to ponad 35 tys zł. Jeśli chcecie pomóc Wiktorii, możecie zrobić to tutaj - KLIK.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE