Reklama

Reklama

Miasto szykuje kolejny remont i czeka na opinie mieszkańców. Będzie wycinka kilkunastu drzew?

Opublikowano: wt, 2 lis 2021 15:02
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już niebawem przebudowana zostanie ulica Spacerowa w Kutnie. Zanim jednak do tego dojdzie, władze Kutna chcą poznać uwagi mieszkańców dotyczące projektu przebudowy.

Reklama

- Do wyboru przedstawiamy dwa warianty przebudowy. Zachęcam wszystkich mieszkańców do przedstawienia swoich uwag – mówi Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna.

Konsultacje rozpoczęły się we wtorek (02.11) i potrwają do następnego wtorku (09.11). Uwagi można przekazywać wypełniając specjalną ankietę na stronie: https://kutno.wdialogu.pl/konsultacje/konsultacja/konsultacje-spoleczne-dotyczace-przebudowy-ulicy-spacerowej-w-kutnie-wraz-z-wykonaniem.

Zachęcamy do zapoznania się z dwoma wariantami przebudowy ulicy Spacerowej w Kutnie wraz z wykonaniem kanalizacji deszczowej oraz wyrażenia opinii na ich temat.

Wariant nr 1

Przewidziana jest przebudowa ulicy polegająca na wykonaniu nawierzchni z kostki betonowej oraz chodnika po stronie południowo-wschodniej (po prawej stronie ulicy Spacerowej idąc od ul. Chmielnej). Po prawej stronie znajduje się 7 posesji w tym 4 zabudowane.

Planowane jest wykonanie 6 zjazdów do działek. Wyżej wymieniony zakres zadania wiąże się z koniecznością wycinki 17 drzew kolidujących z projektowanym chodnikiem oraz zjazdami zlokalizowanymi głównie przy posesji nr 15. Właściciel tej nieruchomości posiada przed ogrodzeniem 11 szt. jałowców pospolitych oraz 1 szt. jodły koreańskiej. Drzewa znajdują się w pasie drogowym należącym do Miasta Kutno. Pozostałe 5 drzew to stare drzewa owocowe kolidujące z zaprojektowanym chodnikiem oraz dwoma zjazdami.

Wariant nr 2

Przewidziana jest przebudowa ulicy polegająca na wykonaniu nawierzchni z kostki betonowej oraz chodnika po stronie północno-zachodniej (po lewej stronie ulicy Spacerowej idąc od ul. Chmielnej). Po lewej stronie znajduje się 6 posesji w tym 3 zabudowane. Planowane jest wykonanie 6 zjazdów do działek. Takie rozwiązanie wiąże się z koniecznością wycinki 3 szt. starych drzew owocowych kolidujących z zaprojektowanymi zjazdami do posesji.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)