Reklama

Reklama

Michał Bajor na 45-lecie KDK

Opublikowano: czw, 14 gru 2017 19:00
Autor:

Michał Bajor na 45-lecie KDK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Reklama

W tym roku Kutnowski Dom Kultury świętuje swoje 45-lecie. Z tej okazji zapraszamy na wyjątkowy grudniowy koncert jubileuszowy w wykonaniu Michała Bajora – artysty, dobrze znanego i zawsze bardzo ciepło przyjmowanego przez kutnowską publiczność.
Tym razem usłyszymy go w projekcie zatytułowanym „Od Kofty... do Korcza”, który jest kilkudziesięcioletnim podsumowaniem artystycznej drogi Bajora. Na ten wyjątkowy jubileuszowy repertuar złożą się utwory muzyczne, które są w życiu artysty najważniejsze - te, o które od lat proszą fani i do których jednocześnie on sam ma szczególny sentyment. Nagrane i zaaranżowane na nowo, przefiltrowane przez artystyczną dojrzałość, wrażliwość oraz świadomość emocjonalną i interpretacyjną, mogą z powodzeniem stanowić rodzaj klamry dla muzycznej drogi Michała Bajora.

Koncertowi towarzyszyć będą dwa dodatkowe wydarzenia związane z jubileuszem Kutnowskiego Domu Kultury. Pierwszym z nich będzie promocja książki „Kutnowski Dom Kultury. 45 lat” autorstwa Teresy Mosingiewicz, wieloletniej dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury. Książka jest historią KDK widzianą oczyma jej autorki. Daty, fakty i wydarzenia przeplatają się tu z ciekawymi anegdotami dotyczącymi Kutnowskiego Domu Kultury czy wspomnieniami jego wieloletnich pracowników, a całość opatrzona została archiwalnymi zdjęciami KDK.

Zdjęcia podziwiać będzie też można podczas wystawy z okazji 45.lecia KDK. Dzięki niej będziemy mogli cofnąć się w czasie i zobaczyć jak przed laty wyglądał Kutnowski Dom Kultury. Kto wie, być może na olbrzymich, wielkoformatowych zdjęciach, które zawisną w holu KDK rozpoznamy siebie sprzed lat...?

Bilety na koncert jubileuszowy i towarzyszące mu wydarzenia w cenie 75 zł zostały już sprzedane.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)