Reklama

Mieszkańcy Żychlina pytają o dawne kino Lech

Opublikowano:
Autor:

Mieszkańcy Żychlina pytają o dawne kino Lech - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Mieszkańcy Żychlina z niepokojem patrzą na wyremontowany niedawno budynek dawnego kina Lech. Zauważają, że mimo iż remont został przeprowadzony przed rokiem, to już można dopatrzeć się licznych pęknięć na ścianach.- Prosimy o napisanie artykułu o budynku na ul .Barlickiego po dawnym kinie Lech w Żychlinie (przeniesiony Urząd Miasta) o licznych pęknięciach ścian (głównie gdzie odbiera się dowody osobiste korytarze i inne biura). Budynek został wyremontowany w 2015r– piszą mieszkańcy Żychlina.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy żychlińskie władze. Jak informuje nas Grzegorz Ambroziak, burmistrz miasta, po przeprowadzonej w lutym br. kontroli stwierdzono liczne pęknięcia tynku na ścianach w części wschodniej i zachodniej. Wykonawca, który odpowiadał za przeprowadzenie remontu został już poinformowany o tym fakcie.

O tym, dlaczego usterki nie zostały dotąd usunięte i kiedy wykonawca zajmie się ponownie wyremontowanym rok temu budynkiem przeczytasz w czwartkowym wydaniu Gazety Lokalnej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE