Reklama

Reklama

Mikołaj z gminy Krośniewice obdarował najmłodszych

Opublikowano: ndz, 6 gru 2015 19:50
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz kolejny, najmłodsi z gminy Krośniewice miały okazję do spotkania ze Świętym Mikołajem w dzień jego imienin. Podobnie jak w poprzednich latach, dziś o godz. 17., w zajeździe "Basior" w rolę świętego wcielił się radny Tomasz Walczewski, zaś jego prawą ręką była radna Ewa Stolarczyk. Pomagały im również Grażyna Król, Mariola Łukomska i Magdalena Kucharska. Maluchy otrzymały paczki pełne słodyczy, na miejscu mogły również do woli rozkoszować się smakiem waty cukrowej oraz pomalować sobie buźkę. Na imprezie obecna była także Marzanna Zielińska ze stacji TVN.

Reklama

Nie zabrakło także konkursów, w których udział brały nie tylko dzieci, ale też ich rodzice oraz dziadkowie. Na zwycięzców czekały m.in wejściówki do kutnowskiego Aquaparku oraz sali zabaw "Fikoland".

Paczki świąteczne zostały zakupione z diet radnych: Tomasza Walczewskiego i Ewy Stolarczyk. W upominkach znalazły się przepyszne słodycze i owoce oraz przybory szkolne. Warto zaznaczyć, że jedyne koszty jakie ponieśli rodzice maluchów, był dojazd do "Basiora".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)