Reklama

Milionerów w Kutnie nie brakuje. Ilu z nas trafiło "szóstkę" w Lotto?

Opublikowano:
Autor:

Milionerów w Kutnie nie brakuje. Ilu z nas trafiło "szóstkę" w Lotto? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W których miastach na terenie Polski było najwięcej szczęściarzy? Okazuje się, że przez dwie dekady zgromadziła się już grupa 1258 osób, którzy wytypowali odpowiedni wynik w najpopularniejszych grach Totalizatora Sportowego. Tylko w tym roku przybyło 45 lottomilionerów, a ostatni zgarnął nagrodę 9 października.

Najwięcej wygranych w losowaniach Lotto i Lotto Plus padło w dużych miastach. Tak wynika z analizy przeprowadzonej przez portal Wirtualna Polska. Zgodnie z ich obliczeniami tylko na pierwsze dziesięć miast z listy przypada 359 milionowych trafień. Co trzecia wygrana padła właśnie w jednym z dużych miast, natomiast dwadzieścia czołowych miejscowości w rankingu odpowiada już za blisko połowę trafień.

Z ubiegłorocznych danych CBOS-u wynika, że to właśnie w dużych miastach gracze skłonni są wydawać więcej na losy. Ponadto jest tam więcej kolektur i jeszcze większa liczba graczy. Nie są to jednak dane z całej historii Totalizatora Sportowego, tylko te zgromadzone od 1996 r., ponieważ od tego roku są one rejestrowane na bieżąco.

Zajrzyjmy zatem do listy. Resztę miast dystansuje Warszawa. Aż 116 osób ze stolicy wygrało ponad milion złotych. Ale biorąc pod uwagę wysokość wygranych, znalazła się na 11-tej pozycji dzięki czterem osobom, które zgarnęły ponad 20 mln zł. Drugie miejsce zajmuje Kraków, gdzie najwyższa wygrana wyniosła 23 mln zł. Po ulicach tego miasta chodzi 44 lottomilionerów. Na podium znalazł się także Poznań z 36 zwycięzcami. Najwięcej szczęścia miała osoba, która zdobyła 28,8 mln zł. Kolejne pozycje należą do takich miast, jak Łódź (31), Gdańsk (28), Wrocław (26), Gdynia (21), Szczecin (21), Bydgoszcz (20), Białystok (16), Lublin (16), Katowice (16), Olsztyn (11), Częstochowa (11), Toruń (10), Kielce (10), Rzeszów (9). W Płocku jest identyczna liczba szczęśliwców, jak w Bytomiu i Sosnowcu. W każdym z tych miast z wygranej cieszyło się po 8 osób.

A jak sytuacja wygląda w Kutnie? W naszym mieście jest już 7 takich osób, które wzbogaciły się dzięki Totalizatorowi Sportowemu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE