Reklama

Mityng Zakończenia Sezonu – Wielobojach

Opublikowano:
Autor:

Mityng Zakończenia Sezonu – Wielobojach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W miniony weekend lekkoatleci kutnowskiej „Dziewiątki” wystartowali na stadionie łódzkiego AZS-u w Mityngu Zakończenia Sezonu – Wielobojach. Z powodu trudnych warunków atmosferycznych (niska temperatura i porywisty wiatr) na zawodach trudno było o bardzo dobre wyniki.Najbardziej wartościowe wyniki naszych zawodników; - Adrian Jarosiński (junior młodszy) – 182 cm w skoku wzwyż, - Izabela Drabik (juniorka) – 28,60 s w biegu na 200 m, - Krystian Sobczyk (chłopiec starszy) – 13,24 s w biegu na 100 m, - Cezary Szymański (chłopiec starszy) – 13,45 s w biegu na 100 m i 4,81 m w skoku w dal, - Natalia Pawlak (dziewczynka starsza) – 31,13 s w biegu na 200 m, - Natalia Majchrzak (dziewczynka starsza) – 32,03 s w biegu na 200 m, - Filip Góreczny (chłopiec starszy) – 4,68 m w skoku w dal, - Kacper Kościelak (chłopiec starszy) – 14,23 s w biegu a 100 m.

Debiutująca sztafeta 4x100 m, składająca się z chłopców starszych (Szymański, Góreczny, Kościelak, Sobczyk) pokonała dystans jednego okrążenia w bardzo dobrym czasie 52.34 s.

- Mityng zakończył sezon letnich startów klubowych. Kolejny rok odmładzania sekcji. Jest kilka obiecujących osób, które za rok wchodzą w wiek młodzika i kilku starszych zawodników, którzy mają szansę wystąpić na imprezach mistrzowskich. Wszystko będzie zależało od systematycznej pracy i dobrego zdrowia, które będzie potrzebne w nowym okresie przygotowawczym – podsumował starty swoich podopiecznych trener UKS Jacek Kudła.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE