MKS gromi w Kowalu

MKS gromi w Kowalu - Zdjęcie główne

Wydarzenia MKS Kutno wygrał w wyjazdowym sparingu z Kujawiakiem Kowal 5:1 (0:1).Bramki dla MKS zdobyli Sylwester Płacheta i Michał Pilarski (obaj dwie) oraz Michał Rosiak. Honorowe trafienie dla Kujawiaka zaliczył Piotr Markowski.W pierwszej połowie na boisku przebywali zawodnicy z rezerw, którzy przegrywali 0:1 po bramce Piotra Markowskiego z rzutu karnego. Kutnianie mogli remisować 1:1, lecz Michał Michalski nie wykorzystał jedenastki.Drugie czterdzieści pięć minut należało już do "Miejskich", którzy pojawili się na boisku w najsilniejszym składzie i zaaplikowali gospodarzom aż pięć goli.

Drużynę z Kowala prowadzi dobrze znany kutnowskim kibicom Dariusz Janik, którzy swego czasu występował w barwach "Żółto-Niebieskich".

Kujawiak Kowal po rundzie jesiennej zajmuje 16. miejsce z dorobkiem 16 punktów w IV lidze kujawsko-pomorskiej. Prowadzi Chemik Bydgoszcz, który ma na koncie 36 punktów.

Kujawiak Kowal - MKS Kutno 1:5 (1:0)

Skład MKS:I połowa : Kamiński - Petrosjan, Puścian, Laskowski, Jaśkiewicz - Michał Michalski, Jakubowski, Grzegory, Szadkowski - Piotr Michalski, Marcin Górczyński

II połowa : Sokołowicz - Ocetek, Znyk, Bartczak, Kaczor - Pilarski, Jakubowski, Bolimowski, Grzegorek - Rosiak, Płacheta