MKS przegrywa w Grodzisku

MKS przegrywa w Grodzisku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Wydarzenia Kutnowscy piłkarze przegrali na wyjeździe z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1-2. Honorowego gola dla MKS-u zdobył Dawid Klepczyński.Spotkanie mogło idealnie rozpocząć się dla ekipy Pawła Ślęzaka. W 9. minucie arbiter podyktował dla „Miejskich” rzut karny, jednak golkiper obronił strzał Michała Żółtowskiego.

Więcej szczęścia mieli gospodarze, którzy w 23. minucie wyszli na prowadzenie po błędzie Przemysława Michalskiego. Do przerwy nie padło już więcej goli.

Po zmianie stron spotkanie nabrało rumieńców. W 47. minucie gospodarze podwyższyli na 2-0, ale pięć minut później po pięknym golu z przewrotki Dawid Klepczyński zdobył kontaktowego gola na 2-1. Niestety wynik nie uległ już zmianie i „Miejscy” przegrali 1-2.