MKS przegrywa w Pobierowie

MKS przegrywa w Pobierowie  - Zdjęcie główne

Wydarzenia MKS Kutno przegrał z beniaminkiem III ligi - Astrą Ustronie Morskie, w swoim pierwszym meczu kontrolnym rozegranym w Pobierowie. Przypomnijmy, że podopieczni Pawła Ślęzaka od minionego poniedziałku przebywają na obozie przygotowawczym.Po pierwszej połowie „miejscy” prowadzili 1:0 (15 minuta), po strzale z dystansu Bartosza Kaczora. Do przerwy, MKS mógł jeszcze podwyższyć, ale zabrakło skuteczności. Kubiak trafił w słupek, a Kaczor nie wykorzystał idealnej sytuacji, gdy znalazł się zaledwie metr od bramkarza rywali. Do 75 minuty „miejscy” przeważali, potem do głosu doszli goście, a dokładnie Szafran, który w 75 minucie wyrównał, a na minutę przed ostatnim gwizdkiem zapewnił zwycięstwo swojej drużynie. – Pomimo porażki, jestem zadowolony z postawy zespołu. Graliśmy po dwóch porannych, ciężkich treningach i przez 75 minut byliśmy zespołem zdecydowanie lepszym, choć nie potrafiliśmy dobić rywala. Ostatni kwadrans niestety należał jednak do rywali, którzy odwrócili losy tego meczu. Dobre wrażenie popsuła końcówka meczu, w której zmiennicy nie potrafili utrzymać prowadzenia. – skomentował to spotkanie trener MKS, Paweł Ślęzak.

MKS Kutno – Astra Ustronie Morskie 1:2 (1:0) gole: MKS: Kaczor – 15. Astra: Szafran – 75,89. Skład MKS I połowa: Sokołowicz, Kaczor, Dopierała, Sobczak, Znyk, Grzegorek, Kubiak, Bolimowski, Czajkowski, Lacheta , Rosiak. W drugiej połowie weszli: W 46 minucie: Czajkowski za Jakubowskiego, Jankowski za Płachetę, Pilarski za Grzegorka. W 60 minucie: Ocetek za Kaczora. W 65: Łucki za Sobczaka. W 70: Panek za Kubiaka, Zimoń za Bolimowskiego, P. Michalski za Rosiaka.