Reklama

Młodzi piłkarze KS Kutno zmierzyli się z Pelikanem Łowicz

Opublikowano:
Autor:

Młodzi piłkarze KS Kutno zmierzyli się z Pelikanem Łowicz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedzielny poranek drużyny juniorów KS Kutno rozegrały mecz z zespołem Pelikana Łowicz rocznik 1996/97. Pierwsi na plac boju wyszli juniorzy starsi, którzy po pierwszych 45 minutach przegrywali 1-2. Honorowe trafienie w tej części spotkania zanotował Krystian Kosmala po bardzo ładnej, indywidualnej akcji.

W drugiej połowie na boisku pojawili się zawodnicy z rocznika 1999. Trzeba przyznać, że dzielnie walczyli. Stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramek, jednak różnica w fizyczności i umiejętnościach była dość wyraźna. Ostatecznie drugie 45 minut nasi zawodnicy przegrali 0-2.

Odnośnie przebiegu spotkania, to zawodnicy z Kutna mają jeden zasadniczy problem. Chodzi o taktykę i realizowanie pewnych założeń, które z niej wynikają. Jednak ich zaangażowanie oraz chęć słuchania i korygowania błędów napawa optymizmem na przyszłość. Trenerzy wierzą w zawodników oraz, że wspólnymi siłami w ciągu najbliższych 5 tygodni, poprawimy wszystkie niedociągnięcia.

Skład KS Kutno w I połowie meczu: Kaźmierczak Mateusz, Ratajczak Michał, Maciejewski Michał, Dębowski Mateusz, Wójcik Igor, Debowski Dominik, Błęcki Kami, Gałecki Patryk, Krzemieniewski Adrian, Kosmala Krystian, Trzciński Oskar, na zmianę wchodził zawodnik testowany

Skład KS Kutno w II połowie meczu: Szymczak Filip, Kopczyński Wiktor, Tomczak Patryk, Wiśniewski Łukasz, Domański Piotrek, Marciniak Szymon, Gałecki Dominik, Michalak Kuba, Gajewicz Kuba, Nadolski Jasiek, Górecki Bartek

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE